5 būdai kaip naudoti ir mėgautis matcha (mačia) arbata

5 būdai kaip naudoti ir mėgautis matcha (mačia) arbata

Matcha (liet. mačia) arbata yra antioksidantų ir kitų naudingųjų medžiagų kupinas "super maistas".

Natūralu, kad žinant visas jos sveikatai teikiamas naudas norisi atrasti kuo daugiau būdų kaip įtraukti ją į mūsų kasdieninę mitybą.

Apačioje pateikiame 5 idėjas kaip galite mėgautis matcha arbata:

1. Paprastoji matcha arbata

Paprasčiausias būdas mėgautis matcha arbata yra tiesiog sumaišyti gramą mačios arbatos su karštu (ne verdančiu) vandeniu, išplakti ir išplakus papildyti su daugiau vandens. Tradiciškai matcha yra geriama tik taip, nes tik tada galima pilnai pasimėgauti jos skonio subtilybėmis ir meditaciniu šios ceremonijos poveikiu. 

Kaip tinkamai pasigaminti matcha arbatą ->

2. Matcha latė

Puikus ir vis labiau populiarėjantis būdas mėgautis matcha yra kartu su savo mėgstamu pienu. Matcha late gali būti puiki pradžia niekados šios arbatos negėrusiems žmonėms, nes pienas padeda palengva susipažint su jos skoniu, ypač jei nesate arbatos mėgėjas.

Paprastosios matcha latės receptas ->

Matcha latei tinka bet kokios rūšies pienas (augalinis ir gyvulinis). Jį galite pašildyti, suplakti, ir net pasaldinti trupučiu medaus. Na, o jei lauke karšta, nėra nieko geriau nei šalta matcha late.

Šaltosios matcha latės receptas ->

3. Įpilkite į ledų kokteilį

Mėgstate ledų kokteilius? Mes irgi. Matcha yra puikus priedas jūsų vasariškui desertui. Priklausomai nuo daromo kiekio, vieno ar dviejų šaukštelių turėtų pakakti. Išbandykite skirtingus mišinius, kad rastumėte tą, kuris geriausiai atitinka matcha skonį.

4. Pabarstykite ja avižinę košę ir granolą

Pabarstykite matchą ant savo mėgstamų pusryčių ir jūs iškarto praturtinsit savo rytą su papildoma antioksidantų doze. 

5. Įmaišykite į jogurtą

Į pusę puodelio graikiško jogurto įberkite 2 arbatinius šaukštelius matcha ir išmaišykite. Įdėkite vaisių, riešutų, sėklų ir truputį medaus. Skanaus!

Grįžti į tinklaraštį

1 komentaras

1 gramas arbatai, o į jogurtą du šaukštelius?!!!! Nesupratau, nelogiška.

Aldona

Rašyti komentarą

1 4