Suteikite savo lūpoms natūralaus putlumo su Gua Sha akmeniu

Suteikite savo lūpoms natūralaus putlumo su Gua Sha akmeniu

Jei sekate pasaulines ir kai kurias vietines Instagram įžymybes, tikriausiai pastebėjote, jog lūpų putlumą didinantys užpildai ir botokso injekcijos yra kaip niekad paplitę. Noras atrodyti puikiai savo įkeltuose asmenukėse išpopuliarino ir daugybę kitų procedūrų, tokių kaip blakstienų priauginimas, prevencinis botoksas ir antakių pigmentacija (angl. microblading), kurios atliekamos akimirksniu, o rezultatas išlieka gana ilgą laiką.

Mes nesame prieš injekcines ar kitas grožio koregavimo procedūras, kurios padeda žmonėms įgauti daugiau pasitikėjimo. Tačiau kalbant apie lūpų putlumą, Gua Sha akmuo gali būti tinkamas pasirinkimas toms iš mūsų, kurios nori suteikti lūpoms šiek tiek (trumpalaikės) apimties ir tai padaryti be jokių invazinių procedūrų. 

Mes visi žinome Gua Sha akmens gebėjimą stimuliuoti odos kraujotaką ir jo poveikį mūsų veidui. Lygiai taip pat, mes galime naudoti Gua Sha stimuliuoti mūsų lūpų kraujotaką ir suteikti joms šiek tiek daugiau apimties. Nors ši stimuliacija suteikia tik trumpalaikį putlumo pojūtį, ilgalaikis naudojimas gali padėti išsaugoti mūsų turimą lūpų apimtį ir sultingumą, kurie su amžiumi yra linkę mažėti.

Sekančio Gua Sha ritualo metu, nepamirškite ir lūpų

1. Paruoškite odą

Prieš naudojant bet kokį veido masažuoklį, visada būtina paruošti odą. Tokiu būdu užtikrinsime maksimalų rezultatą ir saugų bei sąmoningą įrankio naudojimą. 

Naudodami veido toniką (ar kitokį prausiklį), nuplaukite veido odą. Įsitikinus, jog veidas švarus, įlašinkite kelis lašus natūralaus veido aliejaus į delną, patrinkite delnus ir tolygiai įspauskite aliejų į veidą ir kaklą.

2. Laikykite lūpas įtemptas

Nedominuojančia ranka laikykite lūpas įtemptas. Naudinga įsivaizduoti, kad šis ritualas susideda iš šešių dalių: viršutinės lūpos dešinioji pusė, viršutinės lūpos kairioji pusė, apatinė lūpos dešinioji pusė, apatinės lūpos kairioji pusė, viršutinės lūpos vidurinė dalis ir apatinės lūpos vidurinė dalis.


3. Švelnūs judesiai

Mūsų lūpų oda yra ypatingai jautri, todėl mūsų judesiai turi būti ypatingai švelnūs. Galite pradėti ne nuo pačių lūpų, o nuo jų kraštų. Judindami Gua Sha gana greitai palei lūpų kontūrus, užtikrinsite pakankamą trintį, o tai suteiks lūpoms spalvą ir taip pat jas paputlins. 

Papildomi patarimai

Nedarykite šios procedūros dažniau nei kartą per dieną, nes per didelė stimuliacija gali sukelti paraudimą ir išbėrimus. Jei esate ypač linkę į opaligę, šio metodo geriau išvis vengti. Padidėjusi kraujotaka šiuo atveju, gali pažadinti viską kas šiuo metu miegą. Kaip ir su viskuo gyvenime, rekomenduojama pradėti iš lėto ir tik vėliau koreguoti pagal poreikį.

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą

1 4