Akupresūrinio kilimėlio ritualas stangrioms šlaunims

Akupresūrinio kilimėlio ritualas stangrioms šlaunims

Ko tik neatiduotume už stangrią ir amžinai jauną odą. Deja, dar nėra jokios priemonės, kuri galėtų pilnai apsaugoti odą nuo gravitacijos, aplinkos, genetikos ir amžiaus poveikio. Jei ji būtų, mes rašytume tik apie ją, o dabar, norime jus supažindinti su akupresūriniu kilimėliu ir ritualu, kuris gali padėti stangrinti šlaunis.

Akupresūrinis kilimėlis yra žinomas kaip saugus ir patikimas būdas stimuliuoti odos kraujotaką. Stimuliuojant išorinį ir vidinį odos sluoksnį akupresūrinio kilimėlio ritualo metu, padedama aprūpinti šlaunų odą naudingosiomis medžiagomis, skatinamas limfodrenažas ir taip pat įjungiamas natūralus organizmo gydomasis atsakas, kurio metu taisoma pažeista oda. 

Šis ritualas (jį rasite žemiau) yra 100 % natūralus, saugus ir nekenksmingas, todėl gali būti kartojamas kasdien. Be to, jis labai paprastas.

akupresurinis kilimelis
akupresurinis kilimelis
  • Išsirinkite jums patinkančią pozą.
  • Pasirinkite tinkamą paviršių. Pradedantiesiams rekomenduojame pratintis prie kilimėlio ant mikšto paviršiaus (kilimas, sofa, lova ir tt.).
  • Išlaikykite pozą 15-30 minučių. Pradedantiesiems rekomenduojame pradėti nuo 5-10 minučių ir kelti ritualo trukmę pagal tai kaip jaučiates.
  • Kartokite pagal poreikį. Tačiau rekomenduojame pastoviai naudoti bent 30 dienų.

Kai norisi daugiau

Praturtinkite šį ritualą su natūraliu gamtos aromatu ir naudingosiomis eterinių aliejų savybėmis. Žiūrėti eterinių aliejų difuzorius →

Taip pat, jei norite sužinoti daugiau apie akupresūrinius kilimėlius ir kaip jie veikia, spauskite čia →

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą

1 4